שאלות נפוצות

אנו יודעים שיש לך שאלות, לכן, קיבצנו תשובות לשאלות הנפוצות ביותר.
כל הכתוב הוא בגדר המלצה בלבד ואין להתייחס לנאמר כאחריות לכל פעולה הנעשית בקשר לחיבור תוספות שיער. מומלץ ואף רצוי להתייעץ עם ספר מומחה לפני ביצוע כל פעולה.

קצת לפני הכל

תוספות שיער נועדו לשפר לנו את תחושת הביטחון, את המראה החיצוני ולתת לנו תחושה כללית של יופי וביטחון, הרי שיער הוא כוח וכוח הוא ביטחון.

בדרך כלל משתמשים בתוספות שיער כאשר השיער דליל או קצר מדי.  באמצעות תוספות שיער יש לנו אפשרות למלא ולעבורת את השיער וכאשר השיער קצר אנו יכולים להאריך אותו תוך מספר שעות.
תוספות שיער הן גם דרך להעשיר את מראה השיער, להוסיף גוונים, מרקם ומראה עשיר יותר.

לפני הכל חשוב לדעת שבלי קשר לטכניקת החיבור של תוספת שיער, לפני הכל חשוב  לבחור את השיער הנכון לתוספות שיער.
כדי שתוספת השיער תיראה ותתנהג על ראשך הכי טבעי והכי קרוב לשיערך הטבעי, על תוספת השיער להיות משיער טבעי ואיכותי בהתאמה מלאה למרקם שיערך ולגווני השיער.

סוגי השיער בתוספות

שיער בתולי הוא שיער אדם 100% שיער טבעי שלא עבר שום עיבוד.
השיער נגזר מראש האישה, נארז ונשלח ליעדו מבלי לעבור שום טיפול כלשהו, הוא לא נצבע אף פעם ולא נחשף לכימיקלים.. פשוט טבעי ואמיתי!!!

שיער מעובד הוא שיער שעובר עיבוד כימי במפעל לפי הזמנה ומקבלים אותו באורך, מרקם וצבע אחידים.
שיער מעובד יכול לעבור תהליכים של צביעה, למשל, כך שהוא אינו 100% בתולי אלא טבעי שעבר טיפול בהתאמה לדרישות.

שיער צבוע טבעי הוא שיער 100% טבעי אך צבוע.
יש אפשרות לצבוע את השיער הטבעי ולהתאים לו צבע בהתאם לרצון הלקוח.

שיער רמי הוא השיער האיכותי ביותר והינו שיער טבעי אשר לא עבר עיבוד כימי משמעותי ושכל השערות בתוספת השיער הנבחרת מסודרות כך שהשורשים בצד אחד וכל קצוות השיער בצד השני.
שיער רמי מחזיק מעמד לזמן רב יותר מאשר שאר סוגי השיער והוא נוטה להישאר עם ברק וללא קשרים לזמן רב יותר. 

שיער ברזילאי הוא שיער המגיע מאזור דרום אמריקה ומעיקר מברזיל.
השיער גלי עד מקורזל ומגיע לרוב בגוונים כהים.

שיער אירופאי הוא שיער המגיע בעיקר מהמדינות הבלטיות בצפון מזרח אירופה.
השיער האירופאי נחשב לאיכותי מאוד, השיער לרוב חלק, לא עבר טיפולים כימיים כגון הבהרות, הוא בהיר וניתן להתאים לו צבע בהתאם לצורכי הלקוח.

לפני שמתחילים

חיבור תוספות שיער היא פעולה המומלצת בעיקר לנשים אשר סובלות מדלילות שיער או לנשים אשר רוצות לעבות ו/או להאריך את שיערן.

ישנן מספר סוגי תוספות שיער ולכן לפני חיבור תוספות שיער עלייך להחליט באלו מהן את מעוניינת להשתמש, לאיזה צורך ולאיזה טווח.
בנוסף עלייך לבדוק מהי הכמות הרצויה לשיער ראשך ומה הצבע המתאים לצבע שיערך.
מעצב השיער שלך מחוייב לבחון את מצב שיערך הטבעי ולהציע לך את דעתו המקצועית באשר לכמות השיער וטכניקת החיבור הנכונה לך.

השיער הטוב ביותר לתוספות שיער הוא שיער אדם 100% טבעי אשר מתנהג ומתמזג בשיער באופן מושלם.
ישנו גם שיער טבעי צבוע שאיתו ההתנהלות תהיה מעט שונה.

בהחלט כן!!!
כאשר תוספות השיער הן משיער טבעי ניתן לעשות בהן הכל; צבע, אומברה, החלקות, סלסול וכו'...ממש כמו שהיית מתנהלת עם שיער ראשך.
שימי לב כאשר תוספות השיער הטבעי צבוע מומלץ לא לעשות עליו צבע בשנית אלא שטיפה בלבד על מנת לשמור על טיבו.

אפשר לעשות גוונים בתוספות שיער טבעי אך פעולה זו לרוב מיותרת כיוון שניתן לגוון בתוספות שיער בכל הצבעים והגוונים מבלי להשתמש בחומרים כימיים.

ישנן הרבה שיטות לחיבור תוספות השיער: הלחמת קרטין, קוויקיס, טרסים, קליפסים, קשת הקסמים ועוד... את תבחרי בתוספת שתתאים לסוג שיערך ושאיתה תגיעי לתוצאה הטובה ביותר בשבילך. מעצב השיער שלך הוא זה שיבחן את מצב שיערך ויציע לך את הדרכים הנכונות עבורך - לבחירתך.

לא משנה באיזו טכניקת חיבור משתמשים לביצוע חיבור תוספות השיער, ברגע שחיבור התוספות מתבצע בצורה מקצועית ונכונה לא אמורים לראות את החיבורים ואלה צריכים להשתלב בשיער באופן טבעי ונסתר לעין.
כאשר מחברים את תוספות השיער לשיערך עושים זאת בהתמזגות מושלמת עם שיערך ולכן לא רואים את החיבורים, הם מתמזגים עם השיער ומוסתרים.

תוספות שיער שעבודת החיבור שלהן מבוצעת בקפידה תהיינה יציבות ועמידות לאורך זמן ולכן כל עוד מטפלים בשיער בצורה נכונה אין סיבה שהתוספות ייפלו. 

ניתן להמשיך בהרגלים היום יומיים ואין שום מניעה מלהמשיך לחיות כרגיל... ים, בריכה, ספא, הרי שמדובר בשיער טבעי ובריא שהפך להיות חלק ממך ומשעריך. אנו ממליצים לשטוף את השיער בצורה יסודית לאחר רחצה בים או בבריכה כדי להקטין את הסיכויים לנזקים מהכימיקלים שבמים ולהאריך את חיי החיבורים. 

מומלץ שלא לגעת בחיבורים ובהדבקות של תוספות השיער שלא לצורך.
אין לנסות להסיר את תוספות השיער ולהוריד אותן באופן עצמאי.
כמו שהחיבור של תוספות השיער נעשה ע"י הספר הנבחר שלך כך גם ההסרה צריכה להיעשות.

אם תוספות השיער אותן חיברת לשערך הן משיער טבעי ולא מעובד, אין צורך לשנות הרגלי חפיפה או להשתמש בחומרים מיוחדים שכן הטיפול הדרוש הוא בדיוק אותו הטיפול ועם אותם החומרים שהשתמשת בהם לשיערך עד לרגע חיבור תוספות השיער. מומלץ לחפוף את השיער בעדינות וברכות על מנת שלא לפגוע בחיבורים, כמו כן מומלץ להשתמש במסיכה ובסרום המכילים חומרי הזנה חיוניים לשיערך.

קרטין

תוספת שיער בקרטין היא תוספת שיער אשר לקצוות השיער מחובר חומר הנקרא קרטין  והוא עשוי מחומרים טבעיים, הקרטין משמש בעיקר כדבק לחיבור תוספות השיער.
את תוספות הקרטין מחברים לשיער הראש בעזרת מלחם מיוחד איתו ממיסים קלות את הקרטין ויוצרים חיבור דק, עדין ובלתי מורגש לשיער הראש, קרוב לקרקפת ראשך.
החיבור עדין אך יחד עם זאת חזק והדוק על השיער. 

שימוש בשיטת הלחמת קרטין להארכה, עיבוי ומילוי השיער מעניק פיתרון מושלם וארוך טווח לתוספות השיער ולכל הדרישות של השיער והתוספות; לא ניתן לחוש בו כלל לא במראה ולא במגע, הוא אינו מגביל בשום פעילות וניתן לבצע איתו הכל מחפיפה ועד רחצה בים והוא עמיד בכל מזג אויר.
תוספת שיער בקרטין אינה מונעת את המשך הצמיחה הטבעית של השיער.

את תוספות השיער בקרטין ניתן להסיר בקלות ובמהירות, ללא כאבים ומשיכות בעזרת חומר מיוחד המיועד להסרת הדבק מן השיער והתוספות. ושוב, שכמו שהחיבור של תוספות השיער נעשה על ידי ספר או מעצב שיער המתמחה בתוספות שיער כך גם ההסרה צריכה להיעשות.

חיבור תוספת השיער ועמידותה משתנה מראש לראש ומספר לספר ולרוב היא מחזיקה כשישה חודשים.

קרטין היא קבוצה של חלבונים סיביים בלתי ממיסים ובלתי ניתנים לעיכול שיוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף כגון ציפורניים, שיער והשכבה החיצונית ביותר של העור.
קרטין משמש בעיקר כדבק בו נעשה שימוש לחיבור תוספות השיער וזאת בשל היותו מוצר טבעי.

עוד שיטות לחיבור תוספות שיער

שיטת תוספות הטרס היא למעשה שיטה נוספת של חיבור תוספות שיער. בשיטה זו השיער תפור בטכניקה ייחודית לרצועות תחרה דקיקה (טרסים) אותן נהוג לגזור לפי הצורך ובהתאם לשיטת החיבור הנבחרת בה ישתמש הספר על ראש הלקוחה.
גם שיטה זו תעניק נפח, אורך ופתרון לבעיית דלילות שיער.

שיטת תוספת שיער קוויקיס היא שיטה מהירה של חיבור תוספת שיער המתבצעת באמצעות מדבקת מיקרופייבר שטוחה, דקיקה וגמישה במיוחד.
השיטה פשוטה וקלה; מקלפים את המדבקה ומצמידים אותה לקצוות השיער בקרקפת הראש.
החיבורים קטנים ולא ניראים לעין, לא מורגשים והשיער נראה טבעי לחלוטין.
שיטה חיבור זו לוקחת בדרך כלל בין חצי שעה לשעה.

צרו קשר

אנו תמיד זמינים בשבילך ונשמח לתת לך מענה