עיבוי ומילוי שיער

סטטיסטית מספר הנשים הסובלות מדלילות שיער, נמוך ממספר הגברים הסובלים מתופעה זו, אבל אצלנו כמובן מראה הגבר הקירח הוא שכיח והגברים הישראלים ואולי אפילו ברחבי העולם מתהדרים בקרחתם ויש כאלה שאף רואים בכך סימן לסקס אפיל.
אצל האישה, המצב הוא אחר ושונה לחלוטין… אישה הסובלת מתופעה זו של דילול שיער תסבול מבעיות נלוות נוספות כמו ירידה בביטחון העצמי שלה דבר העלול לפגוע בחיי היום יום ובחיי החברה שלה.

בדרך כלל הסיבה העיקרית להתקרחות אצל נשים היא גנטית אך יכולות גם להיות סיבות נוספות כמו; טיפול לקוי בשיער ובקרקפת, הרגלי תזונה לקויים, נזקי הסביבה, מתח וכו'…

יש סיבות ויש פתרונות.. ומה שטוב אצלנו הנשים הוא שאנחנו אוהבות לנסות הכל, אבל ממש הכל….וכך אנחנו מתחילות;
ניסיון 1. מוצרים לחיזוק הקרקפת והשיער- בשוק קיימים שלל מוצרים המבטיחים פתרון ומיועדים לחיזוק השיער והעשרה של הקרקפת, שמפואים, מסכות, רעשנים, שירים וריקודים… ושוב אנחנו מגלות; יותר מידי זמן ועדיין אין תוצאות… ואז אנחנו שואלות את עצמנו האם בכלל יהיו תוצאות? ועוברות לניסיון הבא.
ניסיון 2. מאכלים שישמרו לנו על בריאות השיער- תרד, סלמון, שעועית, שיבולת שועל, בטטה, ביצים, אפונה ירוקה, אגוזים, בשר בקר, נבט חיטה, גזר, זרעי חמנייה… 12 מאכלים ממש כמו 12 השבטים… נכון הם מפוצצים ערכים תזונתיים ואולי גם יכולים לעזור לחלקנו אבל מה עם מי שהבעיה אצלה גנטית או שזה פשוט לא עוזר לה??? ועוברות לניסיון הבא.
ניסיון 3. נזקי הסביבה- מטריה נגד הגשם, מטריה נגד השמש, לא נטבול שיערנו בבריכה וחלילה בים… לא ולא ולא ברור שלא!!! לא הגיוני לחיות ככה… עוד ניסיון.
ניסיון 4. מתח- הרי מצחיק רק לחשוב על לנסות ולהרגיע את המתח, הוא בכל מקום, לא משנה לאן נפנה. אז ננסה; נטוס לחופשה קצרה- אוף זה רק לכמה ימים, אז אולי נטוס לתאילנד לכמה שבועות, נהנה, נשכח מהכל, נירגע, נו ו…? הרי צריך לחזור ושוב המתח מסביב. עוד ניסיון?
ניסיון 5. תוספות שיער- תוספות שיער הן פתרון קל ופשוט לבעיית דלילות השיער ולקבלת מראה שיער מלא ובריא; החיבורים הם זעירים וכמעט בלתי מורגשים, נוחים, בעלי עמידות גבוהה, השיער הוא שיער אדם טבעי (יש גם מעובד וסינטטי, מחיר שונה-איכות שונה) שישתלב בשיערך באופן מושלם. אפילו התהליך לא כזה מסובך; את בוחרת את סוג השיער, הצבע שמתאים לך, סוג החיבור של תוספות השיער, ספר מעולה בשבילך, יום פנוי וזהו, כמה שעות ואת יוצאת עם מראה חדש שישפר לך את היום, השבוע ואולי אפילו את החיים.

*כל הכתוב הוא בגדר המלצה בלבד ואין להתייחס לנאמר כאחריות לכל פעולה הנעשית בקשר לחיבור תוספות שיער. מומלץ ואף רצוי להתייעץ עם ספר מומחה לפני ביצוע כל פעולה.