בתקופה האחרונה אנו רואים יותר ויותר נשים שבוחרות להתחדש בתוספות שיער.
תוספות השיער בולטות בעיקר בקרב נשים שמחפשות את המראה העדכני ביותר.
אפשר לראות נשים שבוחרות בתוספות שיער בכל מקום ובכל גיל כדי לקבל את המראה האופנתי, בדיוק כמו הכוכבות ההוליוודיות שכולנו מכירים ואוהבים.
כיוון שמדובר בשינוי משמעותי, כדאי להכיר כמה מהיתרונות והחסרונות של תוספות השיער לפני שתבחרי לחבר אותן לשיערך.

יתרונותיהן של תוספות שיער :

 • שינוי מידי :
  תוספות השיער מאפשרות למעצב השיער לתת ללקוחה כל תוצאה ומראה שרק יעלה בראשה, באופן מידי. בעידן שבו אנו רגילים לזמינות מידית כאן ועכשיו - את כבר לא צריכה יותר להמתין זמן רב כדי לקבל את המראה שעליו תמיד חלמת. עם תוספות השיער תקבלי שיער ארוך ומלא בן רגע.

 • שינוי גוון השיער ללא שימוש בכימיקלים :
  התוספות מגיעות במגוון רחב של צבעים, מרקמים ואורכים. נשים בעלות שיער כהה יכולות לשלב גוונים בהירים בכדי להשיג סגנונות שונים. מאחר ומדובר בתוספת שיער ניתן לצבוע אותה בצבע לפי רצונך ולקבל מראה מרשים מבלי לפגום בשיערך הטבעי.

 • שינוי מרקם וצורת השיער :
  תוספות השיער מגיעות בצורות ומרקמים שונים וכך תוכלי לשנות את צורת השיער שלך. תוכלי להוסיף לשיער חלק מאוד שיער גלי בקצוות וכך לתת לשיער מראה עם תנועה גלית .

 • מילוי שיער דליל :
  שיער מלא יותר יוצר מראה בריא יותר וחיוני יותר. שימוש בתוספות למילוי השיער נותן מראה טבעי, בריא ומלא חיים בצורה הטבעית ביותר.

 • שיפור הביטחון העצמי :
  נשים רבות סובלות מחוסר ביטחון עצמי בנוגע לשיער שלהן, תוספות השיער נותנות להן מראה חדש ומרענן שלא היה ניתן לקבל אותו בשום דרך אחרת ולא בזמן כה קצר וכך התוספות עוזרות משמעותית לתחושת הביטחון בכל הקשור למראה שלך ולמראה השיער שלך.

 • אין צורך בתחזוקה :
  תוספות השיער הן פשוטות וקלות לשימוש ממש כמו שיער טבעי. את התוספות חופפים כרגיל, ניתן להסתרק איתן ולעצב אותן לפי רצונך, להשתמש בצבעים, בייביליס, פאן וכדומה.

 • שיחזור ושמירת השיער לאורך זמן :
  תוספות איכותיות ניתן לשחזר בקלות ולכן תוכלי לשים את התוספות ולהנות מהן תקופה. לאחר מכן ניתן להוריד את השיער או לשחזר אותו. במידה ואת רוצה להישאר עם שיער ארוך, משחזרים את התוספות ומצמידים אותן בחזרה לשורש. במידה ואת מעוניינת לחזור לשיערך הטבעי, מורידים אותן, וביום בו תרצי לשים אותן שוב ולחזור למראה של שיער ארוך תוכלי להשתמש בהן שוב.

לתוספות שיער אין בדיוק חסרונות, אך ישנם בהחלט כמה נושאים שכדאי להפנות אליהם תשומת לב :

 • עסק לא זול :
  תוספות משיער איכותי זה דבר לא זול במיוחד, והארכת שיער באיכות טובה יכול להיות עסק די יקר. אם את מעוניינת בשיער שיעניק לך את המראה הטבעי והמושלם ביותר צריך שיער טבעי שישתלב בשיערך בצורה הטובה ביותר. שיער זה הוא שיער הנגזר במיוחד לתוספות שיער ולכן מחירו גבוה יחסית. חשוב לציין כי שיער באיכות טובה מחזיק לאורך זמן ולבסוף המחיר משתלם.

 • זמן עבודה ארוך :
  תהליך הרכבת תוספות שיער אורך בין שעה לשלוש שעות (תלוי במיומנות הספר ובכמות השיער). ברגע שאת מחליטה להוסיף שיער למטרה של הארכת השיער, צריך לחבר יחידות קטנות של שיער והתהליך אורך זמן. זמן העבודה משתנה בהתאם לכמות השיער אותו את מוסיפה.

 • זהירות ! ממכר ! :
  ברגע שמתחילים עם תוספות שיער, התוצאות כל כך משמעותיות שפשוט לא מוכנים להוריד אותן. השיער נראה כל כך טוב עם התוספות שפשוט לא רוצים להיות בלעדיהן. ברגע שמגלים את המראה של שיער ארוך, מלא ושופע קשה לחזור לשיער קצר ודליל.

לסיכום : תוספות שיער מעניקות פתרונות מעולים לבעיות שונות בשיער. לתוספות ישנן המון יתרונות ואולי גם כמה חסרונות. חשוב לזכור כי ברוב המקרים היתרונות עולים על החסרונות.